Postřehy

27. march 2016 at 17:56 | Ali
Zdravím,
rozhodla jsem se, že rozeberu do podrobna mé postřehy ohledně vývoje blogování u nás. Od dob, kdy jsem blogovala naposledy uplynula poměrně dlouhá doba. Téměř tři roky jsem se na blog ani nepodívala, proto můžu oběktivně posoudit, jaké změny jsem zaznamenala.
V dobách, kdy jsem blogovala se kladl mnohem větší důraz na složitou grafiku, která mi mnohdy byla spíš na obtíž. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Doba jednoduchých layoutů mi vyhovuje. Stránky jsou svižnější a přehlednější. Žádné blikající tentononcy, prostě čistá práce. Kvalita článků se v mnohých případek taky zvýšila, články získaly smysl a blogerky i blogeři píší na témata, o kterých ví spoustu informací. Už nevídám blogy plné nesmyslných a dětinských fotopříběhů a videí, která jsou pořád dokola na jedno brdo.
Líbí se mi, že můžu sledovat, jak se změnily mé oblíbené blogy i jejich autoři. V některých případech k lepšímu, v některých k horšímu. Z některých se stali prefesionálové a z některých autoři vhodní leda do bravíčka. Ať už je to tak, nebo tak, musím uznat, že vytrvat, to chce odvahu a obrovskou trpělivost.

A jinak, jak si užíváte jaro? To je paráda, jak všechno rozkvétá, jak se všechno všude zelená. Jaro je mé nejoblíbenější roční období. Možná to bude i tím, že jsem se na jaře narodila. :) Za chvíli si budu muset vymyslet, co chci dostat k narozeninám. Osmnáctým. Přemýšlím nad telefonem, protože má milovaná Galaxy SIII už bohužel dosloužila. (,,Miláčku můj, budeš mi chybět"). Přemýšlím, že si ji koupím znovu, nebo vsadím na sestřenici AIII. Máte-li někdo s tímto modelem zkušenosti, určitě napište. Ráda bych slyšela i názor někoho jiného.

To bude asi všechno, na závěr bych chtěla doporučit jednu takovou užitečnou věcičku, kterou určitě znáte. Mluvím tu o kokosovém oleji. Je to vážně dobrý pomocník v domácnosti. Můžete ho jíst, natírat se jím... no prostě co vás jenom napadne. Natírám si jím strie a musím uznat, že výsledek je docela znatelný. Nezmizí úplně, s tím počítám, ale jako prevence a na zmírnění viditelnosti je opravdu odborník.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 29. march 2016 at 12:21 | React

Máš naprostou pravdu! Dříve byly v kurzu propracované až přeplácané designy, teď je to mnohem lepší :))

2 Loluo Loluo | Web | 29. march 2016 at 21:12 | React

S postřehy souhlasím.. pamatuju si, jak všude bývalo přegifováno a přebarevněno, brr.. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement