Vzpomínky mi zůstanou

26. march 2016 at 2:55 | Ali
Když jsem byla mladší, netušila jsem, co život ve skutečnosti obnáší. Není to tak dlouho, co jsem si myslela, že já budu ta jediná, kterou v životě nepotkají žádné překážky a budu si žít jako princezna v pohádce. Ne, ne. Časy se změnily a já okusila, jaký život doopravdy je. Je krutý a nespravedlivý. Pochopila jsem, že život budu mít takový, jaký si ho sama udělám. Rozhodla jsem se ukončit jednu z nejvýznamnějších etap svého života. Musím zničit to, co mě ničí.

Rozchody bolí asi vždycky, kór, když někoho milujete, ale nemůžete s ním být, protože ty věčné neshody, hádky a pláč vás ze vnitř trhají na kusy. Láska, kterou cítíte je tak silná, že vás to k milované a zároveň nenáviděné osobě táhne jako gravitace. Ne, doopravdy to musí skončit. Ačkoliv vím, že mě čeká množství probdělých nocí, musím to udělat. Chystala jsem se k tomu dostatečně dlouho a najednou se to doopravdy děje. Láska je mi sice opětovaná, ale za jakou cenu? Stejně to nemá moc velký smysl, trápit jeden druhého. Lepší bude, když se budeme trápit každý zvlášť a ono to časem přejde.
Společné roky byly krásné, ale i šílené. Naše hádky by se snad nedaly ani spočítat. Každý jsme úplně jinde. Já jsem spíš duchovní typ, který miluje přírodu. Ty jsi materiálně založený, což není zrovna má parketa. Navíc jsem v tebe ztratila důvěru a nemohu ji opět najít. Mrzí mě to, protože tě miluji... Zní to divně, ale je to pravda.
Jsem ráda, že jsem našla odvahu učinit toto konečné rozhodnutí. Na náš vztah chci vzpomínat s úsměvem, proto nechci, aby to zašlo ještě dál. Nechci k tobě cítit nenávist, kterou bych pravděpodobně brzy cítit začala. Jednou mi poděkuješ, jednou až budeš žít s někým, kdo tvým starostem porozumí. Jednou mi poděkuješ, že jsem tě opustila a nechala trpět, protože ti bude mnohem líp. Určitě to v nitru duše víš, ale zatím ti to ještě nedošlo. Děkuji ti za dva krásně, ale občas hodně bolestivé roky. Nikdy na tebe nezapomenu....
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Frána Frána | Web | 27. march 2016 at 15:49 | React

To je krásné rozloučení. Dobře jsi udělala :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement