Cítím hrdost, cítím sílu, cítím internu!

18. april 2016 at 22:21 | Ali |  Deník
Možná bych už konečně měla napsat pořádný článek. Jsem si toho plně vědoma, ale potřebuji se opět vypovídat, pochlubit se a ulevit si. Tak zaprvé chych se chtěla pochlubit, že jsem úspěšně zvládla zkoušky z masérství a obdržela jsem vytoužený certifikát. Možná se mi konečně začne dařit. Bylo by to celkem fajn. Teď mě čeká spousta práce a tréningu, abych své masérské schopnosti zdokonalila a aby se o mně mluvilo široko daleko, jako o kvalitní masérce, která svou ,,práci" bere vážně a záleží ji na klientovi. Držte palce! (Ještě by to chtělo maturitu).

Dále bych vám chtěla říct pro mě docela nepříjemnou věc. Na konci třetího ročníku mě čeká souvislá praxe, což znamená, že budu měsíc chodit do nemocnice a skončím tedy ve škole o měsíc dříve, než ostatní ročníky. O té spoustě učiva, kterou musím stihnout v mnohem kratším čase, vám snad ani říkat nebudu. Mám v tom teď trošičku zmatek a je toho na mě asi už moc. V osobním životě, ale i ve škole. Už mi z toho všeho začíná solidně hrabat.

Jak už jsem jednou říkala, tak praxe v nemocnici bude trvat přibližně měsíc. Jsou tři možnosti, kam se můžu dostat. První je ARO, ale to už je komplet zabrané (samozřejmě jedničkáři mají přednost, jako obvykle a my dvojkaři to opět odskáčeme), druhou možností je chirurgie a ortopedie. Za toto oddělení bych byla opravdu hodně ráda, protože je přeci jen čistější, než třetí možnost, kterou není nic jiného, než smradlavá, hovny promazaná interna. Ble. Chápu, že si musím projít vším, ale toto mě opravdu neláká. Nechápu, jak tam může někdo chtít jít dobrovolně. Co už, zatím se zdá, že skončím přesně tam...

To bude asi vše, s čím bych se dnes chtěla podělit. Valim se učit, protože zítřek bude opět náročný, jako skoro každý den. Mám strach, že to už nezvládnu. Bojím se, že bouchnu. Stýská se mi po dětství, po školce, po dědovi, po zvířátcích, která mě za tu dobu opustila. Prostě po všem, co mi připomíná mé dětství. A to bylo opravdu úžasné a není den, kdy bych si na něco nevzpomněla.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Sčítání návštěvníků

Klik 100% (57)

Comments

1 Simix Simix | Web | 20. april 2016 at 17:54 | React

~Čaué~
Gratuluji k certifikátu z masérství :D
Můj strejda a bratránek se také zabývají masážemi :)
Pravděpodobně studuješ stejnou věc, jako právě bratránek, jak koukám :)
Já také budu mít souvislou praxi, ale úplně v jiném oboru :D
Tak hodně štěstí přeji ! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement