Život na intru, aneb příprava do života

1. april 2016 at 16:51 | Ali
Hello my friends,
i decided to write some informations about high school life. Ne, kecy prdy beďary, budem psát česky, protože my češi jsme ! A proč nebudeme psát anglicky? Přeci proto, že učení na intru je semtam takřka nemožné a mou slovní zásobu to značně ovlivňuje. Ne, kecy prdy beďary na druhou. Jsem prostě líná něco dělat.
Oč jde a proč tento článek začíná poměrně neobvykle? To Vám právě teď vysvětlím(spíš až na konci textu, nevím, jak se rozhodnu, protože jsem děsně nerozhodnej člověk. Ale miluju čokoládu! To je jistý.), tak čtěte:
  1. Můžete být potichu? My chceme spát, učit se, štvát vás a omezovat váš život. Ano, vím, že to zní možná "trochu" sobecky, ale popravdě, kdo z vás měl na intru klid a pohodičku. Ne, ne. Nenechám se omezovat, nejsem hlučná, ale odmítám mlčet v 7 večer. Nehodlám zhasínat v 9 a dříve už vůbec ne. Když člověk chce, tak klid na učení najde. Dokonce i na intru a nemusí tím obtěžovat život ostatních, kteří se učí pravidelně a nehoží jim tedy koudel u prdele.
  2. Ali, můžu si půjčit toaleťák? Půjčit? No, nevím. Prosím, opravdu mi ho nevracej! Ano, můžeš si kousek vzít, ale neber to prosím jako samozřejmost. To je věčný boj, ale člověk se s tím tak nějak smíří.
  3. Ano, opravdu je nutné běhat po intru a chlamat se jako osel, který se chytil do pasti na medvěda. Prosím, nechoďte nám na pokoj, když vás nikdo nezval. Ano, pokud něco potřebuješ, zaklepej a vstup, ale bez klepání? Tak kde to sakra jsme? Každý má právo na soukromí a né vždy mám zrovna uklizeno. A návštěvy z venčí? To snad nepřipadá v úvahu, rodina a spokeční kamarádi? Klidně, ale cizí nesympatický individua pohrdající nad životem intráka. Prosím, toho mě ušetřete.
  4. Paní vychovateklo, není mi nějak dobře a nejspíš mám i zvýšenou teplotu. Ok, tak se sbal a padej do té zimy. Nachytej další bacily, který tě možná položí úplně. Ne, na intru prostě nezůstaneš. Utratíš další studentský peníze a co si budeme vykládat, není jich mnoho. A to, že ti zítra bude fajn, to je fuk, tak hold dojedeš zpět... (Má peněženka pláče).
  5. Omezená svoboda, aneb vězení za to, že se chci vzdělávat. Včerejšek byl jasným příkladem toho, proč jsem poslední dobou podrážděná a přemýšlím, nad odchodem z intru. Na jiný intr. Docela ironie, ale tak zkusit se má v životě všechno. Styď se ali! Oslavy ve všední den nepřichází absolutně v úvahu.
Internát vás naučí mnoho, především ovládat váš hněv a zvýší vaši trpělivost na maximum. V prvním ročníku jsem byla věčnej stresař, věčnej rváč a chudáček s andělskou tvářičkou. Teď si dovedu představit, že mám rodinu, o kterou se pečlivě starám. Ale v tom mi hodně pomohla i zdravotnická praxe v nemocnici, ale o tom zas někdy jindy.

Tak, a teď vám konečně prozradím, co chtěl ,,básník" prvním odstavcem tohoto hatlapatla článku říct. Jde o to, že jsem alergická na výmluvy, že na intru se nedá učit a podobně. Někteří to svádí na prostředí intru, které je sice poněkud hlučnější, ale nikdo nikoho nenutí se do tohoto ruchu zapojovat. Na každém intru se najde místnost, které se říká studovna.(Kromě toho našeho, my máme knihovnu, izolačku a klubovnu). Angličtina mi problém nedělá, no možná trochu. Po pravdě dnešek je jeden z těch dní, kdy fakt nepřemýšlím. V hlavě opět nehoráznej zmatek, ale ani to mě neodradilo od napsání tohoto ,,článku". Raději pro dnešek končím, užívejte si jara a zase někdy příště (pravděpodobně zítra).
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Simix Simix | Web | 2. april 2016 at 19:23 | React

kecy prdy beďary :D to je drsný :D
Jo... taky miluju čokoládu :D
A hudbu... a plno dalšího :D
Já na intru zažila jak klid... a že všichni spali po škole a nebo rambajz 'až' do jedenácti :D Jo .. na intru je to dost o 'pučování'. A to nehorázně. Hele Simix, nemáš nužky? :D Ale já si také půjčuji... je to tam jedno kolo :D Introvský život prostě no ..

2 snuffles snuffles | Web | 10. april 2016 at 0:44 | React

tak toto bolo super!
osobne som nikdy na stredoškolskom internáte nebola a na tom vysokoškolskom som bola len niečo vyše roka - a je pravda, že tam to teda také divoké nie je. vlastne som za celý ten čas okrem svojich spolubývajúcich stretla dokopy možno aj 5 ľudí. Tak je zaujímavé mať trochu náhľad od niekoho, kto na stredoškolskom intráku žije a vie mi to popísať.
V každom prípade prajem veľa šťastia so štúdiom s bývaním na takom mieste, máš môj obdiv, že sa s týmito vecami vysporadúvaš

3 AlbertTarce AlbertTarce | Email | Web | 29. august 2018 at 3:19 | React

The men's prostate is central to the portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also known as prostatitis, is the most common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections with the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common coming from all kinds of prostate infection. It is a result of bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition connected with a particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections via other parts from the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal of the prostate defect then making use antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some with the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for health and wellness and this will also keep the urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations a week will help to prevent prostate cancer.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to take to be sure a proper prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you ought to select prostate examination at least once annually.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama