Ztráta elánu

9. april 2016 at 20:40 | Ali
Zdravím,
jen jsem se přišla vypsat ze své podivné nálady, kterou pravděpodobně ovlivnilo počasí, které je opravdu, ale opravdu pod psa. Venku je kolem 5 stupňů a už od pátku prší. Hladina řek se zvedla, což je v pořádku, protože příroda už vodu potřebovala, ale moje nálada je na bodu mrazu. Nejraději bych se zahrabala do peřiny a prospala celý víkend, ale musím fungovat, protože mi na víkend přijel synovec, tak se jako správná teta musím starat.
To je to naše zlatíčko, když mu byly asi 3 měsíce. Už je to velký kluk, který bohužel zdědil stejnou povahu, jako já a je to tedy pořádný zlobidlo. Naštěstí je zatím šance, že z toho vyroste.

Upakla jsem hrk hrk buchtu, která je úžasná tím, že je strašně jednoduchá a je opravdu výborná. Kouzlo je hlavně v krému, který se dělá z pudinku bez vaření, smetany a mandarinek (konzervované i se šťávou). Můžete přidat i smetanafix, ale drží to v pohodě i bez něj. Pak už jen párkrát hrknete a nejlepší krém je na světě. Korpus si můžete v podstatě udělat, jaký chcete vy. Já dělám korpus na šup šup buchtu. Docela podobné názvy, hehe. Potom korpus natřete krémem a nakonec postrouháte čokoládou. Já dávám hořkou, ale mléčná je taky moc dobrá. Tato buchta má u nás doma opravdu úspěch a je hotová během půl hodinky.
Jinak ráno jsem byla brutálně probuzena a vyzvána, abych se oblékla a upravila, že jedem pro synovce a potom k babičce na oběd. Nakonec vyšlo najevo, že jedem i k druhým prarodičům a tam jsem už tedy byla opravdu unavená. Nevím, co se mnou bylo, ale nebyla jsem úplně ve své kůži. Po příjezdu domů jsem si musela zdřímnout, pořádně zdřímnoutř a nejspíš půjdu znova. To počasí mě hrozně štve. Když sedím v lavici, tak je krásně a já se na to musím dívat z okna a když mám volno, tak se nedá jít ani na procházku, ani běhat. No nic, dnes nemám náladu vymýšlet nějaký článek, ale zítra se to pokusím napravit. Mějte pokud možno hezký večer. Pa

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 10. april 2016 at 9:22 | React

Ten je krásný! Jsi hrdá maminka :))

2 Ali Ali | 10. april 2016 at 10:08 | React

[1]: spíš teta, ale hrdá teta :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama